Телефоны

Інструмент яблуко дає вам більше влади над даними, які він збирає на вас

Технологічний гігант випустила онлайн-інструмент, щоб дозволити вам змінювати або видаляти всі дані, що виробник iPhone зібрав на вас.

Apple оновила веб-сайт про конфіденційність з інструментом, який був представлений раніше в цьому році для користувачів в Європейському Союзі у відповідь на загальне регулювання у сфері захисту персональних... ( подробнее )

Mp3tag: як користуватися програмою

Безсумнівно, кожен користувач, який зберігає на своєму комп'ютері величезні музичні колекції, дуже часто займається упорядкуванням їх для більш комфортного використання. Багато для цього встановлюють спеціальні програми-органайзери, проте вони іноді в повній мірі можуть і не задовольнити вимогам, що пред'являються до таких збірників. Гаразд, якби... ( подробнее )

Microsoft випускає навушники і великих оновлення для пристроїв

Журналісти злетілися на вчорашньому заході, щоб почути, що компанія була в магазині для своїх клієнтів. Що вони були представлені з оновлення продукту, а також нові навушники, які критики називають одними з кращих в галузі.

Якщо ви використовуєте Microsoft вентилятор, або думав зробити вимикач від MAC, ось що вам потрібно знати про нову... ( подробнее )

Опис проходження "Сталкера: Вітру змін."

У статті представлено проходження гри "Сталкер: Вітер змін", яку любителі довели до версії 3.0. У модифікації представлено багато нового, в тому числі і сюжет, який триває недовго, але дуже насичений подіями. Сюжет

Отже, основна гра "Сталкер: Чисте небо" пройдена, і настав час випробувати модифікацію "Сталкер: Вітер змін", проходження... ( подробнее )

Чутки літати над можливої нової 'вимикач' на пристроях Apple

Меморандум був направлений в магазинах Apple і авторизованих постачальників послуг конспектувати характеристики безпеки нових чіпів для Apple Т2, який з'являється в останній імак Pro і моделі 2018 року Макбук Про.

З'ясувалося, що при проведенні деяких видів ремонту потрібно фірмове програмне забезпечення компанії Apple, використовуваного... ( подробнее )

Як підключити ноутбук до інтернету через смартфон: варіанти підключення

Багато людей, проводячи більшу частину часу в дорозі, використовують мобільні пристрої, такі як ноутбук і смартфон. В цій статті детально описано, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон. Підключення до інтернету за допомогою кабелю USB

Є безліч способів, як підключити ноутбук до інтернету через смартфон, а один з них - це... ( подробнее )

Як ввести формулу в Excel: інструменти, порядок дій

Для багатьох користувачів комп'ютера електронні таблиці Excel залишаються лише наочним зображенням даних, згрупованих у вигляді таблиці. Але при вмілому зверненні і знання прийомів роботи з Excel це додаток перетворюється в потужний інструмент, який може надати значну допомогу в роботі. Обчислення в Excel

Однією з таких функцій в Excel... ( подробнее )

Забутий шанувальників продукції Apple хочу назад

З моменту свого запуску в 2012 році, компанія Apple розглядає iPad Міні якось після думки - а фанати Apple вже оплакують навряд чи відповідний продукт, і готується написати свою епітафію.

Компанія поки офіційно не вбив його, але він знехтував продуктової лінійки і, можливо, ціни в немилість.

З моменту дебюту iPad міні 4 в 2015... ( подробнее )

Як використовувати "Тессеракт" в "Майнкрафте"?

У грі Minecraft величезна кількість можливостей в плані Крафта предметів і знарядь праці. За допомогою вбудованих схем ви можете створювати сотні компонентів та готових предметів. Крім цього, будь-який гравець може встановити модифікації, які поліпшують і розширюють можливості стандартної гри. Найчастіше ці моди діляться на тематики. Одним з таких... ( подробнее )

Правда про нові продукти Google — це все одно дані

Компанія намагається ліктя у великий гаджет ринках, випускаючи смартфони і домашніх акустичних систем в останні роки, але в кінці дня ці продукти є Про збереження всіх важливих сервісів програмного забезпечення.

Google робить більше 90 відсотків свого доходу від продаж таргетовану рекламу шляхом відстеження вас в інтернеті і в реальному... ( подробнее )