Телефоны

Жінка-фінансовий директор компанії Huawei заарештований

Канадські власті підтвердили арешт з представником Міністерства юстиції Іен Маклеод сказав Мен Ваньчжоу був затриманий у Ванкувері, Британська Колумбія, в суботу.

Маклеод сказав, що заборона публікації був введений у справу і він не може надати більш детальну інформацію. Заборона була шукати пані Мен, який має слуханні в п'ятницю, сказав... ( подробнее )

Програми для ведення домашньої бухгалтерії: огляд, опис та відгуки

Гроші – важлива складова в сучасному світі. Це розуміє кожен. Проте багато хто в Росії живуть від зарплати до зарплати, рахуючи кожну копійку. Ось чому програма для ведення домашньої бухгалтерії стає справжнім помічником. Адже вона дозволяє контролювати кожну копійку. Введення

Цікаво, що, за статистикою, близько п'ятдесяти відсотків респондентів... ( подробнее )

Як підключити JavaScript HTML-документу

Можливості HTML/CSS дозволяють створювати красиві і динамічні сторінки. Мова програмування JavaScript допомагає розробнику призначати елементів сторінки функціональність, обробляти події, організовувати діалог з відвідувачем і забезпечувати обмін даними з сервером. HTML-сторінки і CMS

Сучасне інтернет-програмування все частіше використовують... ( подробнее )

Телстра рекламує новий 5G етапів, включаючи смартфон прототип

Оператор завершила так звану першу Австралії 5г 5г відеодзвінок між Сідней і Золоте узбережжі. Виклик був завершений минулого тижня спільно з телекомунікаційною компанією, мережа технологічних партнерів компанії Ericsson і Qualcomm і знову сьогодні показали, що компанія описала як реальних умовах.

Докладніше: гонки австралієць телекомунікаційних... ( подробнее )

Mikrotik HotSpot: налаштування, покрокова інструкція з описом, поради та рекомендації

На думку багатьох користувачів, настройка Mikrotik HotSpot краще всього підходить для ситуацій ad hoc, де провайдер можете контролювати, як клієнт налаштував свої комп'ютери. Це корисно в конференц-залах, готелях, кафе, ресторанах та інших громадських місцях. Одним з великих переваг використання точки доступу є те, що HotSpot не вимагає ніякого клієнтського... ( подробнее )

Підлий шлях терористи, злочинці спілкуються

Поліцейські і контртерористичні чиновники кажуть, що точне шифрування, дозволяючи кожному з терористів, педофілів різним бандитам план нападу жах прямо під їхніми очима.

Міністр внутрішніх справ Пітер Даттон знову закликав федеральний парламент прийняти нові закони, які дозволяють поліції отримати доступ до зашифрованих повідомлень.

"Зараз... ( подробнее )

Як зробити моди на Half-Life на зброю: правила, алгоритм

У багатьох гравців часто виникають питання, пов'язані з можливістю різноманітити ігровий процес. Прочитавши дану статтю, користувачі зможуть дізнатися, де знайти моди на Half-Life на зброю, як додати їх та використовувати на комп'ютері.

Пройшовши гру з відкритим світом за основним сюжетом, багатьом користувачам хочеться виконати і всі додаткові... ( подробнее )

Новий Samsung Galaxy С10 за чутками, мають дивовижні особливості

Інформація з "Уолл Стріт Джорнал" джерела тепер пропонує новий Galaxy С10, за чутками, отримав назву "за Х", буде включати в себе мережу 5G швидкостях, гігантські екрани і камери. Крім того, по численним чуткам в інтернеті, крім того, S10 прийде в три інші моделі, схожі на реліз Apple новітньої лінійки iPhone. Samsung може бути встановлений для випуску... ( подробнее )

Докладно про те, як знімати відео через Fraps

Якщо ви хочете записати відео того, що відбувається на екрані свого комп'ютера, у вашому розпорядженні є безліч підходящих для цього програм. Одна з найбільш популярних серед них – Fraps. Це дуже популярний додаток. Але як знімати відео через Fraps?

Програма володіє деякими важливими перевагами порівняно з іншими аналогічними продуктами.... ( подробнее )

'Нетфликс спорту' пропонує перші два тижні безкоштовно

БІЛЬШЕ 50 ВИДІВ СПОРТУ, ЖИВИЙ І НА ВИМОГУ НАТИСНІТЬ ТУТ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ПРОБНОЇ ВЕРСІЇ

КАЄ спорту, що отримав назву 'Twitch для спорту, офіційно випущений в Австралії вчора в цілому позитивні відгуки від занять спортом-з розуму глядачів, які зацікавлені в тому, щоб потік відео з заголовком видів спорту, включаючи АФЛ, НРЛ, регбіліг, а-Ліга,... ( подробнее )