Телефоны

Атрибут таблиць border spacing в CSS

Засоби CSS мають багатий набір атрибутів для елементів веб-сторінок з тим, щоб максимально пожвавити і прикрасити сайти. Атрибут border-spacing не є винятком. Він широко використовується при створенні таблиць як елементів веб-сторінок, а також без нього неможливо обійтися при так званій "табличної" верстці сайтів. Призначення

Атрибут border-spacing... ( подробнее )

Класичний Моторола телефону сальто зробити (дорого) камбек

Легендарний Моторола RAZR телефону сальто робить повернення, згідно зі звітом Уолл-Стріт Джорнал.

Коли БГМ глобальної (компанія, яка придбала права на мобільного бренду Nokia) відновлено улюблений Нокіа 3310 на початку 2017 року, вона не сильно змінилася. Він привіз дешеві і міцні пристрої, що не принципово відрізняється від оригіналу.

Нові... ( подробнее )

Семирівнева модель OSI: поняття, принцип роботи, протоколи і взаємодія

OSI має дві основні складові: абстрактну модель мережевої взаємодії (семишарова модель) і набір функціональних протоколів. Частина семирівневої моделі OSI вплинула на просування інтернет-протоколу, як і сама абстрактна модель, задокументована в OSI під номером 7498. У цій конструкції мережева система поділена на рівні, всередині яких один або кілька... ( подробнее )

Що таке рейт: поняття, визначення, ігровий сленг. Налаштування і редагування рейта

Ймовірно, багато завзяті гравці чули про таке поняття, як "рейт". Однак далеко не всі розуміють, що воно означає. Варто відразу зазначити, що у цього слова є кілька тлумачень. Все залежить від того, про яку гру йдеться.

У будь-якому випадку, розширити свій лексикон і зрозуміти, що таке рейт, варто. Поняття цього терміна допоможе розібратися... ( подробнее )

Довгоочікуваний авіатехніки Apple може, нарешті, бути у виробництві

На своїй щорічній запуск нового iPhone у вересні 2017 року, його рекламували майбутній бездротової зарядки майданчик під назвою Військово-повітряних сил, який обіцяв можливість одночасно заряджати ваш iPhone, Apple спостерігати і AirPods.

З приходом iPhone на 8 і iPhone Х, компанія представила бездротової зарядки для своїх пристроїв. Технологія... ( подробнее )

Антивірус Bitdefender: відгуки, огляд, безкоштовна версія

Сьогодні як ніколи актуальною є установка всілякого антивірусного програмного забезпечення, покликаного протидіяти проникненню в комп'ютерні системи небезпечних загроз, які можуть не тільки вивести ОС з ладу, але і красти особисті дані користувача. Серед таких програм однією з найбільш обговорюваних є безкоштовна версія Bitdefender. Це і зрозуміло,... ( подробнее )

Як зібрати PDF-файли в один або зробити PDF-документ з файлів різних форматів?

Як відомо, формат PDF на сьогоднішній день є одним з найбільш універсальних і широко застосовуються для різних типів документації. І якщо раніше файли такого типу в основному можна було тільки переглядати, то зараз можна зустріти дуже багато програм, що дозволяють їх редагувати. З цієї причини у багатьох користувачів почали з'являтися питання щодо... ( подробнее )

Тепер ви можете слухати на людей, використовуючи свої AirPods

Так, я вже збився з рахунку.

Скільки разів ти також зрозумів, що тобі не вистачає і нервів, щоб витягнути його, так само як слуховий досягти, щоб залишитися непоміченими?

Дітто.

Ну, спасибі на 2019 рік, тепер ви можете підслуховувати ваш партнер, ваш кращий друг і ваш бос все з безпечного і непримітному місці.

Все,... ( подробнее )

Room escape game - проходження і опис жанру

Room escape - це повноцінний жанр, в якому гравець або група гравців поміщаються в замкнуте приміщення. Щоб вибратися з нього, вам належить відшукати заховані предмети, розгадати головоломки або дати правильні відповіді. Найчастіше такі ігри супроводжуються цікавим і таємничим сюжетом, щоб людям було цікавіше шукати і розгадувати приховані підказки.... ( подробнее )

В 'самоочищення' домашнє пивоварінні машину для шхуни на крані

Ви будете знайомі з машинами, які перетворюють маленькі капсули в чашки кави, але може прилад зробити те ж саме за келихом пива? Відповідь: так, на зразок того.

А приміщення таке ж, як і популярні капсули кави автомати, які будуть знайомі для більшості людей, це звичайно трохи інше. Це далеко не миттєвий — в кінці кінців, це пиво.

Машині... ( подробнее )