Техника

Кінець світу неминучий, на Землі буде пекло: збувається саме похмуре пророцтво Матрони – людям залишилося недовго

Блаженна провидиця стала передбачати ще в дитинстві. Свята Матрона таким чином попереджала людей про те, що їх чекає, і хотіла своїми передбаченнями захистити людство.

Пророцтва Матрони стосувалися і нині живуть, причемконец світла в 2019 році, а також столкновениеНибиру з Землею Матрона напророкувала ще задовго до того, какапокалипсис... ( подробнее )

"Там живуть привиди, я боюся туди повертатися", - малайзиец показав страшне відео з порожнього офісу

У Мережі з'явилися моторошні кадри з порожнього кабінету, де обертається офісний стілець без сторонньої допомоги.

Малайзиец Зейн працював у своемофисе до кінця зміни. Його колеги давно розійшлися, тому в кабінеті він залишився один. Раптово чоловік відчув себе ніяково, передає "Диалог.UA".

Спочатку Зейн поставив біля себязеркало... ( подробнее )

Погана новина для агресора: в Канаді заявляють про допомогу Україні у запуску ракет "Циклон-4М" - кадри

Деталі проекту знаходиться в стадії узгодження. Але про серйозність намірів сторін свідчить той факт, що деякі дані про масштабний спільний проект вже публікують джерела обох країн. Запуск "Циклону" буде здійснюватися зі споруджуваною майданчика на атлантичному узбережжі.

Канадська територія може стати місцем для старту нової модифікації... ( подробнее )

Вченим вдалося сфотографувати загадкового "дракона" на просторах космосу

На думку вивчали знімок дослідників, він може бути доказом наявності життя за межами планети Земля.

Оприлюднено фото, що наробила багато галасу в середовищі исследователейКосмоса. На ній тільки нещодавно помітили дивний об'єкт схожий на міфічного дракона. На думку вчених, це може підтвердити теорію про неземне походження життя на нашій... ( подробнее )

Вчені розкрили одну з головних таємниць Стародавнього Єгипту: виявлена могила легендарної Клеопатри

Схоже, що людство зуміло розв'язати ще одну фундаментальну загадку минулого, яка впродовж багатьох століть розбурхувала уми фахівців зі світу науки.

Захі Хавасс, який є відомим ізраїльським дослідником стародавніх артефактів, запевняє, що йому достеменно відомо, де знаходяться останки легендарної єгипетської цариці Клеопатри. Про це сообщаетиздание... ( подробнее )

Нібіру від людей не відстане - Землю чекають нещастя: названа єдина країна, яка виживе і врятується

Масштабні природні катастрофи в 2019 році, в тому числі і руйнівні землетруси, а також потопи, передбачали багато провидці. Серед них була і Ванга. Вона заявляла, що в 2019-му відбудеться апокаліпсис - Земля не виживе.

У той же час багато експертів продовжують наполягати: нашу планету уничтожитНибиру і її гуманоїди. Але передконцом світла... ( подробнее )

Сяючий НЛО: жителі Пекіна помітили аномальний об'єкт у вечірньому небі - відео

Жителі китайської столиці стали свідками появи інопланетного корабля.

У Пекіні над головами шокованих городян раптово возниккосмический корабель представників позаземних цивілізацій, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

Коментуючи подію в мегаполісі,уфологи зазначили, що НЛО в цьому місті не з'являється... ( подробнее )

Висохне і "перетвориться в басейн": озвучені тривожні прогнози про майбутнє Мертвого моря

Екологи б'ють на сполох, побоюючись за майбутнє знаменитого Мертвого моря – зміни клімату ведуть до зникнення водойми з лиця землі. Цілком можливо, що вже наступне покоління буде знати про колись існуючий природному диво тільки по фотографіях і сторінками підручників.

Вчені заявили про невтішний будущемМертвого моря, є справжнім природним... ( подробнее )

Випалювали Землю: смертоносна планета Нібіру осяяв небо над Краснодаром – кадри

Смертоносне космічне тіло розтоплює вічну мерзлоту і викликає масштабні пожежі в лісах. Тепер вона з'явилася над одним з російських міст.

Хоча існування планети-вбивці ще не доведено, жителі Землі час від часу спостерігають у небестранные явища. Подібне подія трапилася в российскомКраснодаре, де "Зірка смерті" осяяла вечірнє небо, передає... ( подробнее )

На Землі з'явилися провісники Великого Божого суду: "Настали часи страшніша, ніж перед Всесвітнім потопом"

Ще в Біблії події, що передували апокаліпсису, описувалися як щось страшне, сумне і не передвіщає нічого гарного.

Останні дні та години перед Судним днем для людей, за прогнозами, будуть жахливими. Людство чекають обмани, буде багато злості і зради, передає "Диалог.UA".

Древні віщуни не втомлюються повторювати, що все це буде... ( подробнее )